Kreujemy transformację energetyczną
FOTOWOLTAIKA
JAKO SERWIS
FOTOWOLTAIKA
TRADYCYJNA
cPPA
MAGAZYNY
ENERGII
AUDYTY
ENERGETYCZNE
Fotowoltaika
jako serwis

Inwestujemy w rozwój i budowę instalacji fotowoltaicznych, będąc długoterminowym operatorem posiadającym i obsługującym własne aktywa. Pokrywamy wszelkie koszty związane z instalacją i eksploatacją w okresie wynajmu systemu PV. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci mogą zdekarbonizować swoją działalność i osiągnąć znaczne oszczędności.

Logotypy
Logotypy
Fotowoltaika
tradycyjna

Realizujemy nadachowe oraz gruntowe instalacje fotowoltaiczne do wyłącznego użytku i własności Klienta, a nasze kompleksowe wsparcie w tym zakresie pozwala firmom skoncentrować się na prowadzeniu swojej podstawowej działalności. Dzięki przyzakładowej instalacji PV nasi Klienci będą mogli z powodzeniem zoptymalizować swój biznes, a także sprostać wymogom ESG poprzez ograniczenie śladu węglowego.

cPPA

Oferujemy długoterminowe umowy na sprzedaż energii elektrycznej. Umowy zawierane na 6-15-25 lat dają naszym Klientom gwarancję dostaw energii po stabilnej i przewidywalnej cenie przez okres trwania umowy i jednocześnie pozwalają im na uniezależnienie od cen oferowanych przez sprzedawców energii.

Logotypy
Logotypy
Magazyny energii

Wdrażamy współpracujące z instalacjami PV magazyny energii, których zastosowanie pozwala na swobodne gromadzenie nadmiaru wyprodukowanej energii, a następnie na jej całkowite zużycie. Jest to rozwiązanie polecane szczególnie tym firmom, dla których przerwa w dostawie prądu może oznaczać znaczące straty.

Audyty energetyczne

Przeprowadzamy profesjonalny konsulting energetyczny. Analizujemy profile zużycia oraz koszty energii, a następnie udzielamy rekomendacji w zakresie efektywnych rozwiązań. Analizujemy również projekty inwestycyjne z zakresu energetyki wraz z oceną ich rezultatów i okresu zwrotu.

Logotypy

Proces realizacji

1
AUDYT I PROJEKT
Check Analiza możliwości posadowienia instalacji onsite – zapisy MPZiP, nośność dachu, infrastruktura energetyczna, moc przyłączeniowa.
Check Audyt profilu zużycia oraz kosztów energii z rekomendacją efektywnych rozwiązań zapewniających najwyższą stopę zwrotu
Check Zespół projektantów wyspecjalizowany w przemysłowych i komercyjnych instalacjach PV
2
FINANSOWANIE
Check Doświadczenie w finansowaniu małych projektów (leasing, dzierżawa długotoerminowa z obsługą)
Check Doświadczenie w finansowaniu dużych projektów (finansowanie projektowe, pomostowe)
Check Zorganizowanie największego dotąd finansowania projektowego w Polsce (864 mln zł z PKO BP)
3
POZWOLENIA I BUDOWA
Check Doświadczenie w uzyskiwaniu warunków przyłączenia (ponad 1 GW w Polsce)
Check Konstrukcje przeznaczone do dachów pokrytych membraną.
Check Moduły i falowniki z listy certyfikowanych dostawców Tier 1
4
UTRZYMANIE I SERWIS
Check Doświadczenie w zabezpieczaniu sieci przyłączenia (ponad 3 GW w Polsce)
Check Elektroniczne systemy kontrolno-pomiarowe
Check Zintegrowane dane dotyczące pracy i wydajności instalacji
Done
Logotypy
Co nas wyróżnia

 • Skala działania i doświadczenie w wypracowywaniu sprawdzonych rozwiązań dla problemów towarzyszących projektom PV
 • Doświadczenie analityczne w wyborze instalacji o najwyższym ROI
 • Unikalne rozwiązania dla dachów o granicznej nośności – projektanci doskonale rozumiejący różnorodne konfiguracje dachów i wykorzystujący nowoczesne technologie
 • Rozwiązania prawne dla budynków komercyjnych z najemcami

Zapraszamy do kontaktu
Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb. Razem podejmijmy działania na rzecz transformacji energetycznej. Quanta Energy S.A. ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa +48 22 602 20 42 kontakt@quantaenergy.pl

  Wyślij formularz.
  Skontaktujemy się niezwłocznie.
  Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Quanta Energy S.A. i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty współpracy
  Partner Biznesowy – współpraca sprzedażowa.
  Quanta Energy S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000833510, numer NIP: 9512499450, REGON: 385771064. Kapitał zakładowy 3.535.000 zł.